Spa 24, 2020, 06:10 am

Naujienos:

SMF - Just Installed!


Gitanas Nausėda

Pradėjo Mikas, Vas 11, 2019, 01:43 am

« ankstesnis - sekantis »

Mikas

Vas 11, 2019, 01:43 am Last Edit: Vas 12, 2019, 04:56 pm by Mikas
https://www.nauseda2019.lt/gerovesvalstybe

,,Euroatlantinė integracija. Mūsų strateginis kursas privalo išlikti tvirtas ir nuoseklus - dar gilesnė euroatlantinė integracija ir glaudūs santykiai tiek su Europos Sąjunga, tiek su JAV" Tik taip reikia ir daryti, kai JAV valstybės ir žmonių skolos tris kartus didesnės nei prieš 2008 metų krizę, visi ekspertai įsitikinę kad JAV tikrai bręsta didžiulė krizė, kuri aišku atsiris iki mūsų. ES aišku vėl lieps, o Nausėda su didžiuliu uolumu puls gelbėti bankus įjungiant taupymo režimą biudžetinėms įstaigoms ir vėl... tas pats š. po kitos krizės.

,,Socialinės atskirties mažinimas. Adekvatus ir lygiavertis profsąjungų ir darbdavių dialogas, aktyvus minimalios mėnesio algos reguliavimas, progresinis pajamų ir turto apmokestinimas, pensijų sistemos tobulinimas, mokesčių priemonėmis skatinant, kad taupymo pensijai norma pasiektų ne kuklius 4-6 proc., o 8-9 proc. atlyginimo dydžio. Šių veiksmų privalome imtis siekdami skubiai mažinti socialinę atskirtį ir žengto Gerovės valstybės keliu."
Kaip ir reikėjo tikėtis iš SEB banko prezidento:
,,progresinis pajamų ir turto apmokestinimas" bet jokių skaičių
taupymo pensijai norma pasiektų ne kuklius 4-6 proc., o 8-9 proc. atlyginimo dydžio. o tos persijos kur kaupiamos? Teisingai SEB banke. Turi bankai pradėt mokesčius mokėt, pagaliau. Ir nereikės naujais mokesčiais vargstančius žmones apspaudinėt.

,,Savivaldos įgalinimas
parduodant ar ilgam laikui išnuomojant jų teritorijoje esančius žemės sklypus"
Tikslinga decentralizuoti Užimtumo tarnybos ir Nacionalinės žemės tarnybos veiklą, perduodant joms daugiau galių priimant sprendimus dėl Sanglaudos fondų panaudojimo. skamba labai patraukliai, čia rimti dalykai nusimato.
Regionų politikos formavimu užsiimantį padalinį Vidaus reikalų ministerijoje reikėtų perkelti į Ūkio ministerijąČia dar patalpų Vilniuje prireikė?
siekiant mokyklų, kuriose mokytųsi 500-600 mokiniųčia kad iškelti mokyklas iš senamiesčio į kitas patalpas? Apie mokinių klasėse kiekį jokios šnekos.

O daugiau įsipareigojimų nerasta, vien standartinės pasakėlės.