Lap 29, 2020, 05:48 pm

Naujienos:

SMF - Just Installed!


Vilniaus mero rinkimai

Pradėjo Mikas, Vas 12, 2019, 09:14 pm

« ankstesnis - sekantis »

Mikas

Vas 12, 2019, 09:14 pm Last Edit: Vas 13, 2019, 01:45 am by Mikas
Su Euro įvedimu prekybos centrai užplėšė kainas. Jiems neturi būti leidžiama tai daryti, tai akivaizdus konkurencijos pažeidimas. Jie sunaikino mažas parduotuves ir dabar naudojasi oligopolinėm sąlygom. Jei jau buvo leista, tai jie turėtų neverkti, kad reikalaujama grąžinti bendruomenei tai ką nusuko. Juolab, kad prekybos centrai nėra gamyklos, nesukuria pridėtinės vertės nei miestui nei valstybei. Naudodamiesi įstatymų spragomis mokesčių jie moka mažai ir tuos kur moka tai surenka iš paprastų gyventojų kišenių. Kodėl prekybos centrams leidžiama drausti statyti mašinas naktimis?
LSDP ir Liberalų koalicija tai tikras anekdotas. 
59:04 gydyti reikia ligos priežastis o ne simptomus, tai ir eilių nebus. https://mpkb.org/home/alternate/autoimmunity
1:02:38 o kam prie kiekvieno gydytojo slaugytoja? Šiaurės Airijoje 4 Šeimos gydytojai 1 slaugytoją turi, vienam pacientui 10 minučių skiria ir tiksliai diagnozuoja praktiškai iš pirmo karto. Tiesa čia visi receptiniai vaistai nemokami visiems gyventojams, tai popierizmo beveik nėra.
1:22:50 vandens tiekimas yra natūrali monopolija ir privatizuoti griežtai negalima.


Mikas

Vilniuje reikia tokios pareigybės.

Mikas

1:08:25 Naglis Puteikis teisingai paaiškino už ką nebalsuoti. Iš tikrųjų nepateisinamai mažai progresyvios partijos akcentuoja faktą, kad liberalai ir konservatoriai nesirūpina ir net neketina rūpintis paprastais žmonėmis, o rinkėjus sugundo gražiomis pasakomis apie "Šventąją Rinką", kuri stebuklingai padarys, kad mes tuoj, tuoj taip suklestėsim kad kompiuteriams nuliukų pritrūks sąskaitų balansui apskaičiuoti, o darbo vietų tiek pridarys, kad ne tik emigrantus susigrąžinsim, bet ir pusę Ukrainos įdarbinsim.
1:27:23 Žemaitaitis prisipažino, kad nieko pažadėti negali viešai, nes tai ką darys nepatiks rinkėjams. Toks klausymas per debatus reiškia, kad jei jis bus meras, o dauguma taryboje konservatoriai pasižada. Netikiu, kad jis tokių dalykų nežino.

Vieną iš svarbiausių klausymų - automobilių parkavimą taip ir numuilino.

Mikas

Zuokas klausimų dažniausiai neatsako.
1:30:16 Klasikinis melo pavyzdys. Pirmiausia išsisukinėja, vengia atsakyti, o kai gerai prispaudžia pasako ,,be abejo paveldą...", ir norėjo dar kažką sakyti, kad įtikinamiau atrodytų, o per veidą net traukuliai nueina.
Su balsavimu tai nusigrybavo. Pirmiausia nesąmoningas balsavimas prieš, o po to dar didesnė nesąmonė - pabaigoj taisykles pakeitė ir balsavimas už.