Čia yra visas skelbimo el. Laiško tekstas.
Broliai ir seserys-

Rašau, kad praneščiau, kad nusprendžiau kandidatuoti į Jungtinių Valstijų Prezidentus. Prašau jūsų šiandien prisijungti prie manęs kaip precendento neturinčios ir istorinės vietos kampanijos, kuri prasidės mažiausiai milijonu žmonių iš visos šalies, dalis.
Prisijunkite prie mūsų prezidento kampanijos pirmąją dieną ir įsipareigokite daryti tai, ko reikia, kad laimėtumėte šiuos rinkimus.

Mūsų kampanija yra ne tik apie Donaldo Trumpo, pavojingiausio prezidento šiuolaikinės Amerikos istorijos nugalėjimą. Tai ne tik apie demokratinių kandidatų ir visuotinių rinkimų laimėjimą.kad skaityti toliau spauskit čia


Mūsų kampanija - mūsų šalies pertvarkymas ir vyriausybės kūrimas, pagrįstas ekonominio, socialinio, rasinio ir aplinkosauginio teisingumo principais.
Mūsų kampanija yra apie galingus ypatingus mūsų ekonominio ir politinio gyvenimo interesus. Kalbu apie „Wall Street“, sveikatos draudimo bendroves, farmacijos kompanijas, iškastinio kuro pramonę, karo pramonės kompleksą, privačių ir kalėjimų pramonę bei dideles tarptautines korporacijas, kurios daro didžiulę įtaką mūsų gyvenimui.
Mūsų kampanija - dvigubinti mūsų pastangas siekiant panaikinti rasizmą, seksizmą, homofobiją, religinį fanatizmą ir visas diskriminacijos formas.Mūsų kampanija yra apie gyvybingos demokratijos kūrimą, turinčią didžiausią rinkėjų aktyvumą bet kurioje pagrindinėje šalyje ir pabaigą rinkėjų slopinimui, „Citizens United“ ir pasipiktinimą keliantį rinkėjų klaidinimą.Mūsų kampanija - tai vyriausybės ir ekonomikos kūrimas, veikiantis daugeliui, o ne tik keletui. Mes esame turtingiausia tauta pasaulio istorijoje. Neturėtume turėti grotesko lygio nelygybės, kurioje trys milijardieriai turi daugiau turto nei pusė šalies neturtingiausiųjų.Mes neturėtume turėti 30 milijonų amerikiečių be jokio sveikatos draudimo, net daugiau, kurie yra nepakankamai apdrausti, ir tautą, kurioje gyvenimo trukmė iš tikrųjų mažėja.
Neturėtume turėti ekonomikos, kurioje dešimtys milijonų dirbančiųjų badautų, o pusė vyresnio amžiaus darbuotojų neturi santaupų, kai jie išeina į pensiją.
Neturėtume turėti didžiausią beveik bet kurios didesnės šalies vaikų skurdo lygį ir disfunkcinę vaikų priežiūros sistemą, kuri yra nesąžininga tiek dirbantiems tėvams, tiek jų vaikams.
Mes neturėtume turėti regresinės mokesčių sistemos, kurioje didelės, pelningos korporacijos, pavyzdžiui, „Amazon“, visiškai nemoka federalinių pajamų mokesčių.

Nesuklyskite apie tai. Šios šalies galingosios interesų grupės turi neįtikėtiną galią ir nori išlaikyti status quo. Jie turi neribotus kiekius pinigų, skirtų rinkimų kampanijoms ir lobizmui, ir turi didžiulę įtaką žiniasklaidai ir politinėms partijoms.

Vienintelis būdas laimėti šiuos rinkimus ir sukurti vyriausybę bei ekonomiką, kuri veiktų visiems, yra su judėjimu, kurio nėra buvę  Amerikos istorijoje.
Jie gali turėti pinigų ir galios. Mes turime žmonių. Štai kodėl mums reikia vieno milijono amerikiečių, kurie įsipareigos vykdyti šią kampaniją.
Stovėkite su manimi, nes kovojame, kad laimėtume Demokratų nominaciją ir visuotinius rinkimus. Pridėkite savo vardą, kad prisijungtumėte prie šios kampanijos, ir sakykite, kad esate pasirengęs padaryti sunkų darbą, reikalingą mūsų šaliai transformuoti.
Jūs taip gerai žinote, kaip gyvename svarbiausiame ir pavojingiausiame Amerikos istorijos momente. Mes einame prieš prezidentą, kuris yra patologinis melagis, sukčiautojas, rasistas, seksistas, ksenofobas ir kažkas, kuris kenkia Amerikos demokratijai, nes jis mus verčia autoritarine kryptimi.

Aš kandidatuoju į prezidentus, nes dabar mums daugiau nei bet kada reikia lyderystės, kuri mus sujungia, o ne mus padalija. Moterys ir vyrai, juodi, balti, Latino, Indėnai, Azijos Amerikiečiai, gėjai ir tiesūs, jauni ir seni, vietiniai ir imigrantai. Dabar atėjo laikas stovėti kartu.
Aš kandidatuoju į prezidentus, nes mums reikia lyderystės, kuri kovoja už darbo šeimas ir mažėjančią vidurinę klasę, o ne tik 1 proc. Mums reikia prezidento, kuris supranta, kad mes galime sukurti milijonus gerų darbo vietų, atkurti mūsų griūvančią infrastruktūrą ir statyti prieinamą būstą, kurio mums labai reikia.
Aš kandidatuoju į prezidentus, nes mums reikia prekybos politikos, kuri atspindi darbuotojų, o ne tarptautinių korporacijų interesus. Turime didinti minimalų darbo užmokestį iki pragyvenimo minimumo, suteikti tolygų moterų darbo užmokestį ir užtikrinti visiems darbuotojams mokamas šeimos ir medicinines atostogas.
Aš kandidatuoju į prezidentus, nes turime suprasti, kad dirbtinis intelektas ir robotika turi būti naudingi ne tik Amerikos korporacijų, bei tų technologijų savininkų, bet darbuotojų poreikiams.
Aš kandidatuoju į prezidentus, nes didelę tautą vertina ne pagal tai, kiek milijardierių ir branduolinių ginklų ji turi, bet kaip ji elgiasi su pažeidžiamiausiais - pagyvenusiais žmonėmis, vaikais, mūsų veteranais, ligoniais ir vargšais.
Aš kandidatuoju į prezidentus, nes turime priimti politinius sprendimus, paremtus mokslu, o ne politika. Mums reikia prezidento, kuris supranta, kad klimato kaita yra reali, yra egzistencinė grėsmė mūsų šaliai ir visai planetai ir kad galime sukurti didžiulį darbo vietų kūrimą transformuodami mūsų energetikos sistemą nuo iškastinio kuro į efektyvų energijos vartojimą  ir tvarią energiją.
Aš kandidatuoju į prezidentus, nes JAV jau seniai atėjo laikas prisijungti prie bet kurios kitos didesnės šalies žemėje ir užtikrinti sveikatos priežiūrą visiems žmonėms, kaip teisę, o ne privilegiją, per Medicare for-all programą.
Aš kandidatuoju į prezidentus, nes mums reikia imtis piktinančio farmacijos pramonės godumo lygio ir mažinti receptinių vaistų kainas šioje šalyje.
Aš kandidatuoju į prezidentus, nes mums reikia labiausiai išsilavinusios pasaulyje darbo jėgos. Mūsų ateičiai visiškai kenkia tai, kad milijonai amerikiečių turi didžiulį studentų skolos lygį, o daugelis kitų negali sau leisti aukštų aukštojo mokslo išlaidų. Štai kodėl reikia nemokamį viešųjų kolegijų ir universitetų ir sumažinti studentų skolas.
Aš kandidatuoju į prezidentus, nes turime ginti moters teisę kontroliuoti savo kūną nuo masinių politinių išpuolių, vykstančių vietos ir federaliniu lygmeniu.
Aš kandidatuoju į prezidentus, nes mums reikia realios baudžiamosios teisenos reformos. Turime investuoti į mūsų vaikų darbo vietas ir švietimą, o ne į kalėjimus ir įkalinimą. Turime nutraukti žalingą „karą su narkotikais“, panaikinti privačius kalėjimus ir grynųjų pinigų užstatą ir imtis didelių policijos departamento reformų.
Aš kandidatuoju į prezidentus, nes turime nutraukti nedeklaruotų imigrantų demonizavimą šioje šalyje ir pereiti prie visapusiškos imigracijos reformos. Turime nedelsiant suteikti teisinį statusą jauniems žmonėms, turintiems teisę dalyvauti DACA programoje, ir sukurti humanišką politiką tiems, kurie siekia prieglobsčio.
Aš kandidatuoju į prezidentus, nes šioje šalyje turime nutraukti ginkluoto smurto epidemiją. Turime užsiimti NRA (Nacionalinė Ginklų Asociacija), išplėsti patikrinimus, nutraukti ginklų spragą ir uždrausti parduoti ir platinti puolamuosius ginklus.
Aš kandidatuoju į prezidentus, nes mums reikia užsienio politikos, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas demokratijai, žmogaus teisėms, diplomatijai ir pasaulio taikai. Jungtinės Valstijos turi vadovauti pasauliui gerindamos tarptautinį bendradarbiavimą kovojant su klimato kaita, militarizmu, autoritarizmu ir visuotine turto nelygybe.

Štai kodėl mums reikia bent milijono žmonių prisijungti prie mūsų kampanijos ir padėti vadovauti judėjimui, kuris gali pasiekti šiuos tikslus. Pridėkite savo vardą ir pasakykite, kad esame kartu.
Nereikia nė sakyti, kad šiame pasaulyje yra daug baisių ir blogų naujienų. Dabar leiskite jums pateikti keletą labai gerų naujienų.
Prieš trejus metus, 2016 m. Kampanijos metu, kai išvedėme savo pažangią darbotvarkę, mums buvo pasakyta, kad mūsų idėjos buvo „radikalios“ ir „ekstremalios“. Mums buvo pasakyta, kad „Medicare for All“, minimalus darbo užmokestis už 15 dolerių per valandą, nemokamas mokslas viešosiose kolegijose ir universitetuose, agresyviai kovojant su klimato kaita, reikalaudamas, kad turtingi pradėti mokėti teisingą jų mokesčių dalį, buvo visos sąvokos, kurių Amerikos žmonės niekada priimti.
Na, praėjo ir praėjo treji metai. Ir dėl to, kad milijonai amerikiečių stojo į kovą, visos šios politikos kryptys ir daugiau dabar yra remiamos daugumos amerikiečių.

Kartu jūs ir aš ir mūsų 2016 m. Kampanija pradėjo politinę revoliuciją. Dabar atėjo laikas užbaigti šią revoliuciją ir įgyvendinti viziją, už kurią mes kovojome.

Taigi čia yra mano klausimas:
Ar stovėsite su manimi, kaip milijono žmonių judėjimas, kuris gali ne tik laimėti demokratinį pagrindinį, ne tik laimėti bendruosius rinkimus, bet ir svarbiausia padėti pertvarkyti šią šalį, kad galiausiai mes turime vyriausybę, kuri dirba visiems mums, dalis ir ne tik keli? Pridėkite savo vardą, kad galėtumėte pasakyti.
Kartu galime sukurti tautą, kuri vadovautų pasauliui kovoje už taiką ir ekonominį, rasinį, socialinį ir aplinkosauginį teisingumą.
Ir kartu mes galime nugalėti Donaldo Trumpą ir ištaisyti žalą, kurią jis padarė mūsų šaliai.

Broliai ir seserys, jei mes stovime kartu, nėra jokių apribojimų, ką galime pasiekti.
Tikiuosi, kad prisijungsite prie manęs.

Labai ačiū.

Solidariai,

Bernie Sanders

aptarti forume