Rugpj 11, 2020, 01:20 am

Naujienos:

SMF - Just Installed!


Ingrida Šimonytė

Pradėjo Mikas, Sau 31, 2019, 02:44 am

« ankstesnis - sekantis »

Ką duotų Lietuvai Šimonytės prezidentavimas?

 Naują taupymo bangą
 Naują krizę
 Bankų klestėjimo metą
 Dar 1/3 lietuvių emigraciją
 Vel 4000 įmonių bankrotą
 Viskas nuo 1 iki 5 kartu
Liaudies klestėjimo metą

Mikas

Sau 31, 2019, 02:44 am Last Edit: Geg 13, 2019, 08:28 pm by Mikas
XX amžiaus pabaigoje pasaulio ekonomika pradėjo dusti dėl didžiulės pajamų nelygybės. Turtingiesiems vis turtėjant paprasti žmonės nuskurdo ir nebegalėjo įpirkti prekių, turto ir paslaugų. Vietoje to, kad apmokestinti turtinguosius 1997 metais buvo leista bankams skolinti pinigus jų iš tikrųjų neturin. Pasekmių ilgai laukti nereikėjo 2008 metais blogų paskolų burbulas sprogo. Tuomet į valdžią atėję konservatoriai vietoj to, kad nubaustų prasikaltusius bankus puolė juos gelbėti, visą naštą sukraudami ant darbo žmonių ir pensininkų pečių.
Buvo numažintos pensijos ir kitos valstybės išlaidos. Tai siaubingai sulėtino Lietuvos ekonomiką. Apie 4000 įmonių bankrutavo. Trečdalis Lietuvos buvo priversta emigruoti. 2010 metų neto migracija Lietuvoje buvo 78000, Estijoje 2500. Lietuvos ekonomika nukentėjo bene labiausiai iš visų ES šalių. Jungtinės Karalystės gamyklose įspėjimai dažnai užrašyti Lietuvių kalba, bet nė karto nemačiau Latvių ar Estų kalba.
Tai yra Algirdo Šemetos, Andriaus Kubiliaus, Ingridos Šimonytės, Artūro Valinsko ir Valdo Adamkaus ir Dalios Grybauskaitės nuopelnas. Čia yra daugiau detalių -
Mane stebina kodėl jiems yra iš vis leidžiama dalyvauti politikoje? Kodėl jie nėra nuteisti už tautos ekonominį ir tikrą genocidą, jei skaičiuoti savižudybių ir nužudymų kiekį?
Kaip žmonės sugeba taip greitai pamiršti istoriją? "Pamiršę istorijos pamokas yra pasmerkti pakartoti praeitį."

Mikas

Petras Auštrevičius - klausia Ingridos Šimonytės ar patvirtintų premjerą Saulių Skvernelį? O ji nežino ar apsimeta, kad tai yra viena iš didžiausių iš nedaugelio prezidento galių Lietuvoje? Ar ji bus kaip Medvedevas pas Putiną? Kai ji 2008 metais naktinę mokesčių reformą ir 2009-jų biudžetą pasirašinėjo tai galvojo, kad jos parašai ten dėl grožio reikalingi?