Rugs 21, 2020, 08:57 pm

Naujienos:

SMF - Just Installed!


Forumo programinė yranga

Pradėjo Mikas, Sau 31, 2019, 01:48 am

« ankstesnis - sekantis »

Koks patinka forumo varikliukas?

phpBB
Discourse
SMF (Simple Machines Forum)
Vanilla
Codoforum
bbPress
pasiūlysiu kitą

Mikas

Sau 31, 2019, 01:48 am Last Edit: Rugpj 30, 2019, 08:37 pm by Mikas
Jau testuoti:

* phpBB https://forumas.xxis.lt/viewtopic.php?f=7&t=12 labai sudėtingas administravimas, senovinė išvaizda, bet viskas veikia.

* Discourse https://discourse.xxis.lt viskas veikia gerai, bet reikalingas dedikuotas ar VDS serveris, visi kiti forumai apsieina be to. Brangiau kainuoja išlaikymas, sudėtingiau sutvarkyti jei kas ne taip.

* SMF (Simple Machines Forum) https://xxis.lt/talk/index.php?topic=37.0 neveikia pasijungimas per socialinius tinklus (didina pasijungiančių kiekį, bet gali kelti pavojų jų privatumui, nes forumas žino Feisbuko varda pavardę, o Feisbukas žino kur vaikštai ir kaip dažnai) Visuose kituose forumuose veikia arba turėtų veikti.

* Vanilla https://wp.mp.xxis.lt/forums/forum naujausioje versijoje neveikia Youtube integravimas, žadėjo per artimiausią atnaujinimą sutvarkyti. Balsavimas komplikuotas, nes veikia per seną pluginą.

* Codoforum https://codo.xxis.lt/ atrodo moderniai, bet neišbaigtas

* bbPress (šitas) viskas kaip ir veikia, bet viskas veikia atbulai nes per WP. Jei naudoti blogą ir laiškų siuntinėjimą per WP svarstytinas variantas.

* wpForo - neveikia registracijos mygtukai. Balsavimas mokamas.

* Asgaros - nera balsavimo.

* myBB -  Youtube nestartuoja ten kur reikia http://mybb.xxis.lt/showthread.php?tid=1