Spa 30, 2020, 12:59 am

Naujienos:

SMF - Just Installed!


Paskutiniai įrašai

Puslapiai1 2 3 ... 7
1
QAnon / Above Majestic 2018
Last post by Mikas - Gru 26, 2019, 09:20 pm
Vienas pagrindinių Qanon šalininkų filmų (beje mokamas :thinking: ) bet šiuo metu yra įdėta nemokama versija -
https://youtu.be/hwn9f7ETPzI

-66.553217, 99.838294
-66.603494, 99.720200

51:39 kaukole iš tiesų tai žmonių rankų darbo deformacijos, netgi matosi kaip perėjimas - https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2509436/The-1-650-year-old-French-aristocrats-skull-deliberately-deformed.html

1:46:50 Jeigu Trumpas turi informaciją apie nemokamą energiją, tai kodėl stato naftotiekį iš Kanados į Teksasą?

1:49:10 Jau praėjo ne tik 2018 rugpjūtis, bet tuoj 2020 ir kur gi tie žadėti išslaptinti teismo orderiai?
https://www.thedailybeast.com/pro-trump-conspiracy-qanon-keeps-missing-deadlines
https://foreignpolicy.com/2018/11/08/failed-prophecies-wont-stop-trumps-true-believers/
https://www.motherjones.com/politics/2019/07/why-are-right-wing-conspiracies-so-obsessed-with-pedophilia/

1:49:30 O gerai pažiūrėjus, tai gal ten visai ne bylos? -

https://www.dailydot.com/layer8/sealed-indictments-qanon-conspiracy/

Sealing indictments is a routine legal procedure, done in most cases so that the subject of the indictment doesn't know they're about to be arrested. Some criminal cases are sealed due to the age or high-profile nature of the defendant, while some are sealed for dubious or unclear reasons.  (Neither PACER nor the Federal Judicial Center responded to requests for comment.)

Indictments are also not the only court documents that are sealed. Search warrants are routinely sealed; as are applications to tap phones or log calls coming to or from a phone (often known as "pen registers"), obtain vehicle tracking devices, or read email accounts.
A random sampling of these files showed 83 percent of sealed magistrate cases to be warrant applications or tracking devices. They are NOT indictments, but #QAnon's number includes them anyway. We know this from their own methodology.

A five-page PDF called "Search for Sealed Indictments on Pacer.gov" purports to train "researchers" in how to find sealed indictments. It includes not only all sealed cases, but cases clearly being handled by magistrates that are clearly NOT indictments.

But we do know, at the very least, that the massive numbers of "sealed indictments" being thrown around by #QAnon believers is inaccurate, and isn't being compared to previous years correctly.

Meanwhile, sealed indictment mania is a conspiracy theory that feeds itself, and will continue to, by adding more numbers to an essentially meaningless tally, and pretending it's a portend of things to come.

Vienintelį dalyką parodo šie skaičiai tai, kad sekimo mąstai yra neregėto mąsto, nes didžioji dauguma iš tų skaičių yra sekimo leidimai.

Tarkim visa tai tiesa ir ta paslaptinga grupė iš tiesų kovoja su blogiukais. Kur garantija, kad kai jie pašalins konkurentus nepaaiškės, kad jie patys yra dar blogeni ar po kurio laiko taps blogesni už tuos prieš kuriuos kovojo. Ar mes nieko nepasimokėm iš istorijos? Tol kol ekonomika yra paremta sistema sukuriančią didžiulę nelygybę ir galimybę susidaryti groteskiniam elitui bet kokie bandymai su tuo kovoti yra laikini.
2
QAnon / Ats: Kas tai tokio yra QAnon?
Last post by Mikas - Gru 26, 2019, 09:19 pm
Viena iš esminių QAnon idėjų yra JAV prezidento Donaldo Trumpo pateikimas, kaip kankinio ir mesijo. Štai kaip situaciją dėl jo apkaltos apibūdino būtent Evangelinių Krikščionių leidinys - [Trump Should Be Removed from Office](https://www.christianitytoday.com/ct/2019/december-web-only/trump-should-be-removed-from-office.html)
Žemiau yra pateiktas automatinis google vertimas (kad taupyti laiką ir nebūtų kaltinimų dėl tendencingo vertimo):
Mūsų steigimo dokumentuose Billy Grahamas paaiškina, kad krikščionybė šiandien padės evangelikams krikščionims aiškinti naujienas taip, kad atspindėtų jų tikėjimą. Donaldo Trumpo apkaltina yra reikšmingas įvykis mūsų respublikos istorijoje. Tai reikia komentuoti.

Tipiškas kovos su terorizmu požiūris yra likti nuošalyje ir leisti krikščionims, turintiems skirtingą politinį įsitikinimą, pareikšti savo argumentus viešojoje aikštėje, skatinti visus siekti teisingumo pagal savo įsitikinimus ir vertinti savo politinę opoziciją kuo charizmatiškiau. Mes norime, kad CT būtų vieta, kurioje sveikinami krikščionys iš viso politinio spektro ir visiems primenama, kad politika nėra mūsų būties pabaiga ir tikslas. Mes didžiuojamės, pavyzdžiui, kad mūsų interneto svetainėje nedominuoja politika.

Be to, mes manome, kad laikas nuo laiko būtina pareikšti savo nuomonę politiniais klausimais - visada, kaip mus skatino Grahamas, darykite tai įsitikinę ir mylėdami. Mes mylime ir meldžiamės už savo prezidentą, taip pat mylime ir meldžiamės už lyderius (taip pat ir paprastus piliečius) iš abiejų politinės perėjos pusių.

Suteikime tai prezidentui: demokratai nuo pat pirmosios dienos jį išleido, todėl beveik viskas, ką jie daro, yra įtarimų dėl partizano debesis. Tai paskatino daugelį įtarti ne tik motyvus, bet ir faktus per paskutinius apkaltos klausymus. Ir ne, p. Trumpas neturėjo rimtos galimybės pasiūlyti savo pusės istoriją Parlamente klausydamasis dėl apkaltos.

Tačiau faktai šiuo atveju yra vienareikšmiai: JAV prezidentas bandė panaudoti savo politinę galią, norėdamas priversti užsienio lyderį priekabiauti ir diskredituoti vieną iš prezidento politinių priešininkų. Tai ne tik Konstitucijos pažeidimas; dar svarbiau, kad jis yra visiškai amoralus.

Priežastis, dėl kurios daugelis nėra šokiruoti, yra ta, kad šis prezidentas savo administracijoje nugrimzdo į moralės idėją. Jis pasamdė ir atleido daugybę žmonių, kurie dabar yra nuteisti nusikaltėliai. Jis pats yra prisipažinęs dėl amoralių veiksmų versle ir savo santykių su moterimis, kuriomis ir toliau didžiuojasi. Vien jo ,,Twitter" kanalas - su įprastais netinkamų apibūdinimų, melo ir šmeižto virpais - yra beveik tobulas žmogaus, kuris yra pasimetęs ir sumišęs, pavyzdys.

Evangelikų Trumpo rėmėjai nurodė jo kandidatus į Aukščiausiąjį teismą, religijos laisvės gynimą ir ekonomikos valdymą, be kita ko, kaip laimėjimus, pagrindžiančius jų palaikymą prezidentu. Manome, kad apklausos dėl apkaltos leido visiškai aiškiai suprasti, kaip Muellerio tyrimas nepadarė, kad prezidentas Trumpas piktnaudžiavo savo valdžia siekdamas asmeninės naudos ir išdavė savo konstitucinę priesaiką. Apkaltos klausymai paaiškino visiems žinomus prezidento moralinius trūkumus. Tai kenkia prezidentūros institucijai, kenkia mūsų šalies reputacijai ir kenkia mūsų žmonių dvasiai ir ateičiai. Nei vienas iš teigiamų prezidento postų negali subalansuoti moralinio ir politinio pavojaus, su kuriuo susiduriame būdami tokio šiurkščiai amoralaus lyderio.

Šis rūpestis dėl mūsų šalies vadovo charakterio nėra naujas dalykas CT. 1998 m. Mes parašėme tai: "Prezidento nesugebėjimas pasakyti tiesos - net ir pasukus į kampą - plyšta ant tautos audinio. Tai nėra privatus reikalas. Visų pirma, socialiniai santykiai grindžiami pasitikėjimo prielaida: pasitikėkite tuo, kad pienas, kurį parduoda jūsų maisto gamintojas, yra sveikas ir tyras; tikėk, kad pinigai, kuriuos įdedi į savo banką, gali būti išimti iš banko; tikėk, kad tavo auklė, ugniagesiai, dvasininkai ir greitosios pagalbos vairuotojai padarys viską. Ir nors politikai yra menkai žinomi dėl kampanijos pažadų laužymo, eidami šias pareigas, jie turi pagrindinę pareigą palaikyti mūsų pasitikėjimą jais ir gyventi pagal įstatymus."

Ir šis:
Dėl nemalonių prezidento ir artimųjų elgesio ir amoralių veiksmų ši administracija tapo morališkai nesugebama vadovauti.

Deja, žodžiai, kuriuos prieš 20 metų taikėme ponui Clintonui, beveik tobulai galioja ir mūsų dabartiniam prezidentui. Tai, ar D.Trumpas turėtų būti pašalintas iš pareigų Senato, ar per populiarius balsavimus per kitus rinkimus - tai yra protingo sprendimo klausimas. Manome, kad jis turėtų būti pašalintas, nėra partizaninio lojalumo, o ištikimybės Dešimties Įsakymų Kūrėjui dalykas.

Daugybei evangelikų, kurie ir toliau palaiko p. Trumpą, nepaisant jo juodintos moralinės padėties, galime pasakyti taip: atsiminkite, kas esate ir kam tarnaujate. Apsvarstykite, kaip jūsų pateisinimas dėl pono Trumpo daro įtaką jūsų lordui ir gelbėtojui. Apsvarstykite, ką pasakys netikintis pasaulis, jei ir toliau keisite pono Trumpo amoralius žodžius ir elgesį politinio tikslingumo sumetimais. Jei dabar nekeisime kelio atgal, ar kas nors per ateinančius dešimtmečius imsis bet ko, ką sakome apie teisingumą ir teisumą? Ar galime tiesiai šviesiai pasakyti, kad abortas yra didelis blogis, kurio negalima toleruoti, ir tuo pačiu tiesiu veidu galime pasakyti, kad mūsų tautos lyderio sulenktas ir sulaužytas charakteris galų gale neturi jokios reikšmės?

Mes jau keletą metų atidedame teismo sprendimą dėl D. Trumpo. Kai kurie mus kritikavo dėl mūsų rezervo. Tačiau kai reikia smerkti kito elgesį, pirmiausia turi pasirodyti pacientų meilė. Taigi mes padarėme viską, kad evangeliniams Trumpo rėmėjams būtų leista sumokėti, pabandyti suprasti jų požiūrį, pamatyti tiek daug politinių sprendimų, kuriuos jie priėmė dėl D. Trumpo, riziką ribojančio pobūdžio. Norint panaudoti seną klišę, laikas vadinti kastuvu, pasakyti, kad nesvarbu, kiek rankų mes laimime šiame politinio pokerio žaidime, mes žaidžiame su sukrauta grubaus amoralumo ir etinės nekompetencijos lazda. Ir tik tada, kai mes manome, kad laikas stumti visus savo žetonus į stalo centrą, štai tada visas žaidimas nugrius. Tai sugadins evangelikų religijos reputaciją ir pasaulio supratimą apie Evangeliją. Ir tai įvyks užklupus vyrų ir moterų tautai, kurios gerovė taip pat yra mūsų rūpestis.

Markas Galli yra ,,Christianity Today" vyriausiasis redaktorius.
3
QAnon / Ats: Kas tai tokio yra QAnon?
Last post by Mikas - Gru 26, 2019, 09:18 pm
Radau geresnį aprašymą
[RationalWiki - QAnon](https://rationalwiki.org/wiki/QAnon)
4
QAnon / Ats: Kas tai tokio yra QAnon?
Last post by Mikas - Gru 26, 2019, 09:18 pm
@mikas Ar tikrai Wikipedia galima pasikliauti labiau nei Q ?
https://youtu.be/nDPrpKDjQ5U
5
QAnon / Kas tai tokio yra QAnon?
Last post by Mikas - Gru 26, 2019, 09:17 pm
Google vertimas - ** QAnon **, kuriame aprašomas tariamos ,,gilios valstybės" tariamas slaptas sąmokslas prieš JAV prezidentą Donaldą Trumpą ir jo šalininkus. Teorija prasidėjo nuo 2017 m. Spalio mėn. Anonimo paskelbto asmens, naudojančio pavardę ** Q **, tariamai amerikiečių asmens, kuris vėliau galėjo išaugti į kelis žmones, teigdamas, kad turi prieigą prie įslaptintos informacijos, kurioje yra D.Trumpo administracija ir jos priešininkai. Jungtinėse Amerikos Valstijose. Q melagingai apkaltino daugybę liberalių Holivudo veikėjų, demokratų politikų ir aukšto rango pareigūnų įsitraukus į tarptautinį prekybos vaikais seksualinį kontrabandą ir pareiškė, kad Donaldas Trumpas suklastojo slaptą susitarimą su rusais, siekdamas įkalbėti Robertą Muellerį prisijungti prie jo atskleidžiant žiedą. ir užkirsti kelią Baracko Obamos, Hillary Clinton ir George'o Soroso perversmui. ,,Q" yra nuoroda į slapčiausią Q patikrinimą. ,,QAnon" tikintieji savo socialinės žiniasklaidos įrašus paprastai pažymi žyma # WWG1WGA, žymėdami devizą ,,kur mes einame, mes einame visi"....
https://en.wikipedia.org/wiki/QAnon
6
Yra teigiama, kad vakcinomis buvo išnaikintas poliomielitas, bet koreliacija nebūtinai reiškia priežastingumą - skarlatinai vakcinos pagaminti nepavyko, bet skarlatina kažkaip pati išnyko 
38:40 Tarp Amišų nėra autizmo.
49:47 Daktarui, kuris klausia ar tu drįsti kritikuoto jo autoritetą paremtą 8 studijų metais galima užduoti paprastą klausymą - ar jis žino kas yra sudėtyje tos vakcinos, kurią ruošiasi suleisti mano vaikui?
52:40 Jei paklausi apie vakcinų saugumo tyrimus niekas negali nurodyti konkretaus pavyzdžio.
https://en.wikipedia.org/wiki/Informed_Consent_Action_Network
"ICAN išleido 600000 USD teisiniams mokesčiams 2018 m., Kad federalinė vyriausybė galėtų kreiptis į teismą dėl galimybės gauti informaciją. Teismo ieškiniu buvo siekiama priversti Maisto ir vaistų administraciją, Nacionalinius sveikatos institutus bei Sveikatos ir žmogaus paslaugų departamentą paleisti vakcinų saugos ataskaitas, tačiau teismas nustatė, kad šių dokumentų nėra.
ICAN teigė, kad šių ataskaitų nebuvimas reiškia, kad federalinė vyriausybė aplaidžiai tyrė vakcinų poveikį, tačiau mokslininkai ir faktų tikrinimo svetainė ,,Politifact" atkreipė dėmesį į tai, kad buvo atlikta daugybė išsamių tyrimų, o jų rezultatais pasidalinta su visuomene."
https://www.politifact.com/facebook-fact-checks/statements/2019/apr/10/viral-image/no-health-and-human-services-didnt-say-it-failed-m/
Kaip ir reikėjo tikėtis nėra jokių nuorodų į konkrečius tyrimus. Vien nuorodos į nuorodas 😰
58:32 ir prie Alsheimerio ir prie Autizmo randami labai didžiuliai aliuminio kiekiai smegenyse.
8
Demokratija / Ats: Kaip išnaikinti demokrati...
Last post by Mikas - Rugpj 28, 2019, 11:54 pm
taip geriau, prasideda, kur man reikia
9
Demokratija / Kaip išnaikinti demokratijos n...
Last post by Mikas - Rugpj 28, 2019, 11:52 pm

Brexit ir neseniai praėję Lietuvos prezidento rinkimai parodė, kad net netobula XXa demokratija išvis nebeveikia XXIa? Kaip pataisyti demokratiją. Teoriškai technologijos turėtų pagerinti žmonių gyvenimą, o ne bloginti.

Ką reikia keisti rinkimų procese?
10
Bendrai Ekonomika / Ats: XXI amžiaus santvarka, ko...
Last post by Mikas - Rugpj 13, 2019, 11:50 pm
Pas britus ne visada buvo tvoros.
Puslapiai1 2 3 ... 7