Rugs 25, 2020, 01:17 pm

Naujienos:

SMF - Just Installed!


Kas tai tokio yra QAnon?

Pradėjo Mikas, Gru 26, 2019, 09:17 pm

« ankstesnis - sekantis »

Mikas

Google vertimas - ** QAnon **, kuriame aprašomas tariamos ,,gilios valstybės" tariamas slaptas sąmokslas prieš JAV prezidentą Donaldą Trumpą ir jo šalininkus. Teorija prasidėjo nuo 2017 m. Spalio mėn. Anonimo paskelbto asmens, naudojančio pavardę ** Q **, tariamai amerikiečių asmens, kuris vėliau galėjo išaugti į kelis žmones, teigdamas, kad turi prieigą prie įslaptintos informacijos, kurioje yra D.Trumpo administracija ir jos priešininkai. Jungtinėse Amerikos Valstijose. Q melagingai apkaltino daugybę liberalių Holivudo veikėjų, demokratų politikų ir aukšto rango pareigūnų įsitraukus į tarptautinį prekybos vaikais seksualinį kontrabandą ir pareiškė, kad Donaldas Trumpas suklastojo slaptą susitarimą su rusais, siekdamas įkalbėti Robertą Muellerį prisijungti prie jo atskleidžiant žiedą. ir užkirsti kelią Baracko Obamos, Hillary Clinton ir George'o Soroso perversmui. ,,Q" yra nuoroda į slapčiausią Q patikrinimą. ,,QAnon" tikintieji savo socialinės žiniasklaidos įrašus paprastai pažymi žyma # WWG1WGA, žymėdami devizą ,,kur mes einame, mes einame visi"....
https://en.wikipedia.org/wiki/QAnon

Mikas

@mikas Ar tikrai Wikipedia galima pasikliauti labiau nei Q ?
https://youtu.be/nDPrpKDjQ5U

Mikas


Mikas

Viena iš esminių QAnon idėjų yra JAV prezidento Donaldo Trumpo pateikimas, kaip kankinio ir mesijo. Štai kaip situaciją dėl jo apkaltos apibūdino būtent Evangelinių Krikščionių leidinys - [Trump Should Be Removed from Office](https://www.christianitytoday.com/ct/2019/december-web-only/trump-should-be-removed-from-office.html)
Žemiau yra pateiktas automatinis google vertimas (kad taupyti laiką ir nebūtų kaltinimų dėl tendencingo vertimo):
Mūsų steigimo dokumentuose Billy Grahamas paaiškina, kad krikščionybė šiandien padės evangelikams krikščionims aiškinti naujienas taip, kad atspindėtų jų tikėjimą. Donaldo Trumpo apkaltina yra reikšmingas įvykis mūsų respublikos istorijoje. Tai reikia komentuoti.

Tipiškas kovos su terorizmu požiūris yra likti nuošalyje ir leisti krikščionims, turintiems skirtingą politinį įsitikinimą, pareikšti savo argumentus viešojoje aikštėje, skatinti visus siekti teisingumo pagal savo įsitikinimus ir vertinti savo politinę opoziciją kuo charizmatiškiau. Mes norime, kad CT būtų vieta, kurioje sveikinami krikščionys iš viso politinio spektro ir visiems primenama, kad politika nėra mūsų būties pabaiga ir tikslas. Mes didžiuojamės, pavyzdžiui, kad mūsų interneto svetainėje nedominuoja politika.

Be to, mes manome, kad laikas nuo laiko būtina pareikšti savo nuomonę politiniais klausimais - visada, kaip mus skatino Grahamas, darykite tai įsitikinę ir mylėdami. Mes mylime ir meldžiamės už savo prezidentą, taip pat mylime ir meldžiamės už lyderius (taip pat ir paprastus piliečius) iš abiejų politinės perėjos pusių.

Suteikime tai prezidentui: demokratai nuo pat pirmosios dienos jį išleido, todėl beveik viskas, ką jie daro, yra įtarimų dėl partizano debesis. Tai paskatino daugelį įtarti ne tik motyvus, bet ir faktus per paskutinius apkaltos klausymus. Ir ne, p. Trumpas neturėjo rimtos galimybės pasiūlyti savo pusės istoriją Parlamente klausydamasis dėl apkaltos.

Tačiau faktai šiuo atveju yra vienareikšmiai: JAV prezidentas bandė panaudoti savo politinę galią, norėdamas priversti užsienio lyderį priekabiauti ir diskredituoti vieną iš prezidento politinių priešininkų. Tai ne tik Konstitucijos pažeidimas; dar svarbiau, kad jis yra visiškai amoralus.

Priežastis, dėl kurios daugelis nėra šokiruoti, yra ta, kad šis prezidentas savo administracijoje nugrimzdo į moralės idėją. Jis pasamdė ir atleido daugybę žmonių, kurie dabar yra nuteisti nusikaltėliai. Jis pats yra prisipažinęs dėl amoralių veiksmų versle ir savo santykių su moterimis, kuriomis ir toliau didžiuojasi. Vien jo ,,Twitter" kanalas - su įprastais netinkamų apibūdinimų, melo ir šmeižto virpais - yra beveik tobulas žmogaus, kuris yra pasimetęs ir sumišęs, pavyzdys.

Evangelikų Trumpo rėmėjai nurodė jo kandidatus į Aukščiausiąjį teismą, religijos laisvės gynimą ir ekonomikos valdymą, be kita ko, kaip laimėjimus, pagrindžiančius jų palaikymą prezidentu. Manome, kad apklausos dėl apkaltos leido visiškai aiškiai suprasti, kaip Muellerio tyrimas nepadarė, kad prezidentas Trumpas piktnaudžiavo savo valdžia siekdamas asmeninės naudos ir išdavė savo konstitucinę priesaiką. Apkaltos klausymai paaiškino visiems žinomus prezidento moralinius trūkumus. Tai kenkia prezidentūros institucijai, kenkia mūsų šalies reputacijai ir kenkia mūsų žmonių dvasiai ir ateičiai. Nei vienas iš teigiamų prezidento postų negali subalansuoti moralinio ir politinio pavojaus, su kuriuo susiduriame būdami tokio šiurkščiai amoralaus lyderio.

Šis rūpestis dėl mūsų šalies vadovo charakterio nėra naujas dalykas CT. 1998 m. Mes parašėme tai: "Prezidento nesugebėjimas pasakyti tiesos - net ir pasukus į kampą - plyšta ant tautos audinio. Tai nėra privatus reikalas. Visų pirma, socialiniai santykiai grindžiami pasitikėjimo prielaida: pasitikėkite tuo, kad pienas, kurį parduoda jūsų maisto gamintojas, yra sveikas ir tyras; tikėk, kad pinigai, kuriuos įdedi į savo banką, gali būti išimti iš banko; tikėk, kad tavo auklė, ugniagesiai, dvasininkai ir greitosios pagalbos vairuotojai padarys viską. Ir nors politikai yra menkai žinomi dėl kampanijos pažadų laužymo, eidami šias pareigas, jie turi pagrindinę pareigą palaikyti mūsų pasitikėjimą jais ir gyventi pagal įstatymus."

Ir šis:
Dėl nemalonių prezidento ir artimųjų elgesio ir amoralių veiksmų ši administracija tapo morališkai nesugebama vadovauti.

Deja, žodžiai, kuriuos prieš 20 metų taikėme ponui Clintonui, beveik tobulai galioja ir mūsų dabartiniam prezidentui. Tai, ar D.Trumpas turėtų būti pašalintas iš pareigų Senato, ar per populiarius balsavimus per kitus rinkimus - tai yra protingo sprendimo klausimas. Manome, kad jis turėtų būti pašalintas, nėra partizaninio lojalumo, o ištikimybės Dešimties Įsakymų Kūrėjui dalykas.

Daugybei evangelikų, kurie ir toliau palaiko p. Trumpą, nepaisant jo juodintos moralinės padėties, galime pasakyti taip: atsiminkite, kas esate ir kam tarnaujate. Apsvarstykite, kaip jūsų pateisinimas dėl pono Trumpo daro įtaką jūsų lordui ir gelbėtojui. Apsvarstykite, ką pasakys netikintis pasaulis, jei ir toliau keisite pono Trumpo amoralius žodžius ir elgesį politinio tikslingumo sumetimais. Jei dabar nekeisime kelio atgal, ar kas nors per ateinančius dešimtmečius imsis bet ko, ką sakome apie teisingumą ir teisumą? Ar galime tiesiai šviesiai pasakyti, kad abortas yra didelis blogis, kurio negalima toleruoti, ir tuo pačiu tiesiu veidu galime pasakyti, kad mūsų tautos lyderio sulenktas ir sulaužytas charakteris galų gale neturi jokios reikšmės?

Mes jau keletą metų atidedame teismo sprendimą dėl D. Trumpo. Kai kurie mus kritikavo dėl mūsų rezervo. Tačiau kai reikia smerkti kito elgesį, pirmiausia turi pasirodyti pacientų meilė. Taigi mes padarėme viską, kad evangeliniams Trumpo rėmėjams būtų leista sumokėti, pabandyti suprasti jų požiūrį, pamatyti tiek daug politinių sprendimų, kuriuos jie priėmė dėl D. Trumpo, riziką ribojančio pobūdžio. Norint panaudoti seną klišę, laikas vadinti kastuvu, pasakyti, kad nesvarbu, kiek rankų mes laimime šiame politinio pokerio žaidime, mes žaidžiame su sukrauta grubaus amoralumo ir etinės nekompetencijos lazda. Ir tik tada, kai mes manome, kad laikas stumti visus savo žetonus į stalo centrą, štai tada visas žaidimas nugrius. Tai sugadins evangelikų religijos reputaciją ir pasaulio supratimą apie Evangeliją. Ir tai įvyks užklupus vyrų ir moterų tautai, kurios gerovė taip pat yra mūsų rūpestis.

Markas Galli yra ,,Christianity Today" vyriausiasis redaktorius.