Lietuvos Centro partijos programa

Pradėjo Mikas, Vas 10, 2019, 07:23 pm

« ankstesnis - sekantis »

Mikas

Vas 10, 2019, 07:23 pm Last Edit: Vas 11, 2019, 12:22 am by Mikas
centropartija.lt/programa

,,2.2.2.1. Centro partija dalyvauja nacionalinėje verslo iniciatyvų rėmimo programoje, taip pat produktyvių valstiečių ūkių ir kooperatyvų paramos garantijų programoje"
Kodėl tik kalbant apie valstiečių ūkius. Kooperatyvai kitur netinka? Kas buvo padaryta per valdymo metus?

,,2.3.1. Pasiektieji rezultatai.
Esmingiausias per atkurtosios nepriklausomybės ir mūsų partijos veikimo metus pasiektas rezultatas yra realiai įgyvendinti demokratija ir privačia nuosavybe grindžiami santykiai. Lietuva yra tapusi teisėta pasaulio valstybių bendrijos nare, de facto - NATO ir ES nare."

Lietuva įstojimas NATO ir ES yra pasiekimas? Putinas teigia, kad Rusija supiktybėjo dėl to, kad JAV pažeidė įsipareigojimą, duotą prieš griaunat Berlyno sieną, neplėsti NATO į rytus nei per colį. Tiesą sakant iki Lietuvos įstojimo į NATO iš tikrųjų nebuvo jokių problemų su Rusija. Keistai skamba pasiektas rezultatas įstojimas į ES Tuo metu, kai daugelis šalių rimtai svarsto išėjimo iš ES klausymą o JK jau beveik išėjo. Gal dar Atominės išjungimas irgi rezultatas? Ar centro partijoje atskaitos taškas yra nulis, tai neigiamas rezultatas irgi rezultatas?
Kokioje taip šalyje yra realiai įgyvendinta demokratija? Čia tikrai Lietuvos Centro Partijos dokumentas?

Programą reikia rašyti su datom, nes neaišku -
,,2.3.2. Projektuojami rezultatai.
Per keletą metų Lietuva turėtų visiškai įvykdyti ūkio (tame tarpe žemės ūkio) reformą,"

Čia jau įvyko ar dar laukti?

,,3.1. ,,... socializmo (komunizmo) doktrinos ..."
Na čia tai šedevras. Kaip tai reiktų suprasti, kad socializmas ir komunizmas yra tas pats? Pasirodo ne tik JAV žmonėms smegenys praplautos.

,,3.3. ... Centrizmas konceptualiai koreguoja tradicines kairiąją ir dešiniąją ideologijas. Kairioji ideologija pagrindiniu gyvenimo faktoriumi laiko darbą. Dešinioji - turtą. Centrizmas abi vertybes - ir darbą, ir turtą - laiko nepakeičiamomis ir teigia, kad tik jų integravimo projektas gali tapti gerovės visuomenės pamatu."

Puiku. Skamba labai gerai. Tik visos partijos tą patį teigia. Ne veltui sakoma, kad velnias slepiasi detalėse. Kur detalės, tai kiek darbo, kiek kapitalo ir kokiose sferose jų supratimu yra balansas? Ar kalba apie tai, kad geriausias būdas panaikinti trintį tarp turtingųjų ir vargšų yra padaryti, kad jų paprasčiausiai neatsirastų. Pavyzdžiui organizuoti visuomenę taip, kad būtų ne darbdavio darbuotojo, o kooperatiniai santykiai. Jei taip,taip kaip tai žadama įgyvendinti?

Visa programa yra teiginių, pasakojimų rinkinys. Prirašyta kas buvo, kas yra ir netgi ką reiktų daryti, Bet nieko apie tai kaip ir kada daryti. Tai yra įsipareigojimų nerasta, kaip ir reiktų tikėtis iš partijos be principų.

Mikas