XXI amžiaus socializmo sveikatos policy

Pradėjo Mikas, Vas 10, 2019, 04:21 pm

« ankstesnis - sekantis »

Mikas

Vas 10, 2019, 04:21 pm Last Edit: Vas 18, 2019, 09:13 pm by Mikas
Didžiausia sveikatos sistemos problema visame pasaulyje yra gydytojai ir farmacijos pramonė, atsisakantys pereiti iš XIX amžiaus bandymų ir klaidų - klinikinių tyrimų ( RCT ) į mokslu pagrįstą gydymą. Be to dauguma ligų vis dar gydomos naudojant klaidingą XX amžiaus autoimuninę hipotezę. Per pastaruosius 20 metų tūkstančiai studijų ir tyrimų ją paneigė:
https://mpkb.org/home/alternate/autoimmunity
https://mpkb.org/home/pathogenesis/evidence_bacteria
https://mpkb.org/home/publications
http://microbeminded.com/2018/12/30/myfavorite2018studies/
Nuo 2002 Maršalo protokolas yra naudojamas ir duoda gerus rezultatus GYDANT daugybę ,,neišgydomų" ligų:
https://mpkb.org/home/diseases/cfs
https://mpkb.org/home/diseases/sarcoidosis
https://mpkb.org/home/diseases/cancer
Nepaisant didelės sėkmės, vis dar laikomas eksperimentiniu gydymu, nes neva klinikiniai tyrimai nebuvo atlikti. Problema yra ta, kad RCT su placebo grupe negalima atlikti gydymo kursui trunkančiam 3-5 metus. Bet, iš tikrųjų RCT ir nereikalingi, nes yra didžiulė kontrolinė grupė - visi reumatologų, endokrinologų, onkologų ir neurologų pacientai, kuriems taikomas įprastinis simptomus lengvinantis ,,gydymas", o ne išgydoma tikra ligų priežastis. Jie naudoja atvirkščią nei reikalingas gydymas ir tokiu būdu NUODIJA pacientus. Visuomenei skubiai reikia sveikatos priežiūros sistemos pokyčių. Tai gerokai pagerintų gyvenimo ir darbo kokybę didelei visuomenės daliai ir sutaupytų milijardus. Tokie pasikeitimai negalimi be politikų įsikišimo pasauliniu mastu, nes medikai ir farmacininkai savanoriškai to tikrai nepadarys.

Reikia nedelsiant dekrimilizuoti kanapes. Tai yra tikrai ne baisesnis narkotikas už nikotiną ar alkoholį. Paprastų žmonių darymas tikrais nusikaltėliais dėl kanapių yra ne problemos sprendimas, o kūrimas. Visai logiška sistema yra Ispanijoje - vartoti, prekiauti ir auginti yra draudžiama viešumoje.

Reikia supaprastinti medicinos biurokratiją, medicina visiems gyventojams ir nemokami receptai kainuoja pigiau, nei dabartinė Lietuvos sistema.
NHS spends 9.8% GDP
https://en.wikipedia.org/wiki/Healthcare_in_Europe
Jei skaičiuoti valstybės ir žmonių išlaidas Lietuvoje kainuoja brangiausiai iš Baltijos šalių statistika